UrbanStats ile şehri daha iyi anlayın.

UrbanStats işletmenize ait veriler ile Mekansal İşler tarafından sağlanan pazar verilerini harita üzerinde göstererek,yer seçim kararlarınızı daha doğru ve hızlı vermenizi sağlar.

Keşfedin.

İşletmenizin verilerini ve Mekansal İşler tarafından sağlanan pazar ve demografi verilerini kullanarak sokak sokak ulaşmak istediğiniz nüfusu analiz edin.  Mahalle bazlı analizlerle yetinmeyin!

Karar verin.

Benzersiz analitik araçlarımızı kullanarak en çok kar edeceğiniz sokakları bulun, potansiyel gelirinizi ve yakın çevre rekabet analizlerini inceleyin.  Karar vermeden önce en doğru şekilde bilgilendirildiğinize emin olun.

Yönetin.

Şubeniz ve içinde bulunduğu kentsel çevrenin zaman içerisinde nasıl değiştiğini analiz edin. Performans problemi yaşayan lokasyonlarınızla ilgili çözüm önerileri getirin.

Gelişmiş analitik araçlarımızla rakiplerinizin önüne geçin.

Keşif Aracı

İlginizi çekebilecek bölgeleri bulmanıza yardımcı olur.

Bu akıllı arama aracı, iş kriterlerinize uyan belirli büyüklükteki bölgeleri bulmanıza yardımcı olur. Örneğin bu aracı kullanarak; 18-26 yaş nüfusun toplam nüfusa oranının %50 ve tüm nüfusun %50’sinin bekar olduğu 1 km2’lik alanları keşfedebilirsiniz.

Benzer Pazar Arayışı

Mevcut şubelerinizin bulunduğu pazarlara benzer yeni pazarlar bulun.

Satışlarınızın yüksek performans gösterdiği şubelerinizin bulunduğu bölgelere benzer karakteristikler gösteren, henüz şubenizin ve rakiplerinizin bulunmadığı bölgeleri görmek için bu aracı kullanabilirsiniz.

Raporlama Araçları

Performansı grafiksel ve mekansal olarak görselleyebilirsiniz.

UrbanStats mevcut şubelerinizin zaman içerisinde nasıl performans gösterdiğini ölçümlemenize olanak sağlar. Performans raporlarını grafiksel göstergeler ya da ısı haritaları şeklinde basabilir, şirketinize ait diğer uygulamalara besleyebilirsiniz.

Demografik Veriler, Pazar Araştırmaları ve Diğer Araçlar

  • Demografik Veriler (TUIK,2013)
  • Rekabet Yoğunluğu
  • Sosyal Medya (Foursquare, Twitter)
  • Size Özel Yerel Pazar Araştırmaları*
  • İlişkisel Raporlama Araçları
  • Rakip Belirleme Araçları
  • Yol ve Uydu Haritaları
  • Panoramik Haritalar ve Sokak Fotoğrafları

UrbanStats ile yapabilecekleriniz bunlarla sınırlı değil: Bilgi İste