Sizin için tasarlanır, sizin için geliştirilir.

İstediğiniz gibi bir çözüm bulamadınız ve yazılımınızı özel olarak geliştirmek mi istiyorsunuz? Size yardımcı olabiliriz.

Tüm cihazlarda çalışan modern arayüzler.

Biz kurumsal çözümlerin de basit, kullanışlı ve modern bir arayüze sahip olması gerektiğine inanırız. Bu sebeple B2C ürünlerimizde geliştirdiğimiz ve test ettiğimiz kullanıcı deneyimi yaklaşımlarımızı kurumsal çözümlere de uygularız. Böylece kimsenin eğitim almak zorunda olmadığı, hedeflenen çıktıların bir kaç tıklamayla sağlanabildiği basit ve kullanışlı çözümler ortaya çıkartırız.

Veriye bakışta yeni bir perspektif.

Yazılım geliştirmeyi sevdiğimiz kadar haritaları da severiz. Haritaların kurumsal verinin gösterimi ve karar destek süreçlerinde kullanımının çok önemli olduğuna inanırız. Sizin için oluşturacağımız haritalarla, grafiklerde ve tablolarda göremediğiniz yeni açılar yakalarsınız. Operasyonunuzu gerçek anlamda takip edebileceğiniz haritalarla, grafiklerle ve tablolarla zenginleştirilmiş tüm cihazlarda çalışan arayüzler bizim için standarttır.

Özel çözümler gerçekten pahalı olabilir.

Mekansal İşler’de özgür yazılım teknolojilerine çok önem veririz. Müşterilerimiz aksini istemediği sürece özgür teknolojileri tercih ederiz.

Dünyada binlerce şirkette olduğu gibi, biz de kanıtlanmış açık kaynak kodlu teknolojiler kullanırız. Kullandığımız teknolojilerin arasında Linux, PostgreSQL, PostGIS, Java, React, JavaScript ve HTML gibi güvenilir altyapılar bulunmaktadır. Bu teknolojileri kullanarak size dünya standartlarında çözümler üretirken, maliyetleri minimize ederiz. Tekliflerimizde hiç bir zaman gizli lisans maliyetleri olmaz.

HIZLIYIZ.

24
Maksimum Geri Dönüş Süremiz
5
İlk Analizin Tamamlanması İçin Gereken Süre
12
Konsept Çizimleri İçin Gerekli Süre
3
Ortalama Proje Teslim Süremiz

Bizimle çalışabileceğinizi mi düşünüyorsunuz? Bize Yazın