Biz Kimiz? Sizin İçin Neler Yapabiliriz?

Mekansal İşler, yalın yöntemler kullanarak hem sizin hem de müşterilerinizin gerçekten ihtiyaç duyduğu çözümleri sade bir tasarım ve güçlü bir teknoloji altyapısı ile sunar.

Coğrafi Bilgi Sistemleri

Verilerinizi harita üzerine atarak, işletmeniz ve müşterilerinizle ilgili mekansal analizler yapmanıza yardımcı oluruz. Bir sonraki şubenizin ya da yeni ofisinizin nerede olacağı sorularına bilimsel cevaplar getiririz.

En Yeni Teknolojiler

Dünya standartlarında altyapı ve teknolojiler ile ihtiyacınız olan kalite ve hızı size sağlarız. Siz kendi işinize odaklanırken, biz ihtiyacınız olan desteği hep ulaşılabilir tutarız.

İşiniz Bulutta

Size daha iyi, hızlı ve güvenilir hizmet vermek için uygulamalarımızı farklı bulut sağlayıcıları aracılığı ile sağlarız. Altyapı kurulum ve bakım maliyetlerini düşünmenize gerek kalmaz.

Modern Kullanıcı Dostu Arayüzler

Uygulamalarımız modern ve kullanıcı dostu arayüzlere sahiptir. Biz herşeyin en sade haliyle mükemmele yaklaştığına inanırız. Hızlı ve akıcı arayüzler sayesinde, günler süren eğitimler düzenlemek zorunda kalmazsınız.

Daha Hızlı

Yalın yöntemler hızlı geliştirme sürecini, sürekli test ve geri bildirim mekanizmalarını ön plana çıkartır. Beraber çalıştığımızda 1 ya da 2 haftalık sürümlerle sizden ve müşterilerinizden geri bildirimler alırız ve hızlı bir şekilde canlı yayına çıkarız.

Sürekli Ölçümleme

Projemiz tamamlandığında size ” Güle Güle ” demeyiz. Uygulamalarımızı ve müşterilerimizi sürekli ölçümleyerek yeni ihtiyaçları ve iyileştirme alanlarını tespit ederiz. Müşterilerimizle uzun soluklu bir birliktelik oluşturmayı arzu ederiz.

Biz Kimiz?

Mekansal İşler’in temelleri Coğrafi Bilgi Sistemleri ve yazılım geliştirme alanında uzman iki kurucu tarafından İstanbul’da atılmıştır.

Kurucuların temel uzmanlık alanları yazılım geliştirme, Coğrafi Bilgi Sistemleri, uygulama mimarisi, gereksinim analizi ve tasarımdır.

Bankacılık, mekansal analitik (Location Analytics) ve telekomünikasyon alanlarında 4 seneyi aşkın B2B ve B2C tecrübeleri bulunmaktadır.

Yeteneklerimiz

Yazılım Geliştirme

90%

Coğrafi Bilgi Sistemleri

90%

Web 2.0

90%

Analiz ve Tasarım

80%

Bulut Bilişim Teknolojileri

70%

Mobil

50%
90
Ortalama Test Kapsamı
17
Geçen Sene Katıldığımız Etkinlik
3.5
Ortalama Proje Teslim Süresi
12
Başarılı POC
Referanslarımız ve İş Ortaklarımız

Projelerinizde size destek olabileceğimizi mi düşünüyorsunuz?Bize Ulaşın