Daha hızlı, daha zengin.

Eksperim ile gayrimenkul değerleme raporlarınızı hiç olmadığı kadar hızlı hazırlayın.

Sizin için buluruz.

Eksperim ile yeni değerleme raporunuzu yazmaya başladığınızda saniyeler içinde emsal değerlere ulaşırsınız. Arşiv taraması yapmak için harcadığınız zamanı yeni müşteriler kazanmak için harcarsınız.

Sizin için hesaplarız.

Emsal olarak kullanılacak raporları seçtiğinizde, farklı yöntemlerle değer hesaplaması yaparız ve size bir aralık sunarız. İlgili bölgede emsallerin zaman içerisinde değerlerinin değişimini incelersiniz. Son kararı siz verirsiniz.

Sizin için yazarız.

Gayrimenkul ile ilgili temel bilgileri paylaştığınızda, konum, ulaşım ve finansal bilgileri otomatik olarak rapora dahil ederiz. Raporun her bir sekmesinde daha önce emsaller için yazdığınız paragrafları size gösteririz.

Rapor Yazmaktan Fazlası
Performans Yönetimi

Eksperim ile çalışanlarınızın üzerinde çalıştığı işleri görebilir, mevcut iş yükü dengesini analiz edebilir ve geriye dönük raporlar alabilirsiniz. Mevcut hız ve iş yükünü değerlendirerek risk analizleri yapabilirsiniz.

Mekansal Analizler

Eksperim tarafından sunulan mekansal veritabanını kullanarak, uygunluk analizleri ve değerleme raporlarınıza metinsel ve mekansal içerikler oluşturabilirsiniz. Eksperim, Mekansal İşler tarafından sunulan UrbanStats altyapısına sürekli erişim sağlayabilmektedir.

Görev Yönetimi

Eksperim, yeni rapor talepleri oluşturulduğunda, talebi karşılayabilecek en uygun uzmanı size önerir. İster önerilen uzman ile ister kendi tercihinizle görev talebini oluşturduğunuzda ilgili uzmana e-posta ile bilgilendirme yapılır.

Pazarın Nabzını Tutun

Eksperim, büyük veri altyapısı ile interneti sürekli tarayarak en çok talep gösterilen bölgeleri ve gayrimenkul tiplerini analiz eder. Değerleme raporlarınızı ya da uygunluk analizlerinizi hazırlarken, milyonlarca kişinin görüşünü dikkate alın.

Evde ve Dışarda

Uzmanlarınız sahadayken rapor yazmaya başlayabilir. Android, Windows ve iOS işletim sistemlerini destekleyen mobil uygulamalarımız ile gayrimenkul ziyaretlerinizde, fotoğraf çekip, her bir birim için notlar almaya başlayabilirsiniz. GPS teknolojisi ile değerleme raporunuza konum bilgisi ekleyebilirsiniz.

Güvenilir ve Hızlı Erişim

Yüksek hızlı ve güvenlikli bulut bilişim altyapımız sayesinde, ofiste olmak zorunda olmadan Eksperim’e erişim sağlayın. Verilerinizi 128-bit şifreleme yöntemleri ile saklarken, Microsoft Azure altyapısı ile %99.9 erişim garantisi sunarız.

Eksperim ile yapabilecekleriniz bunlarla sınırlı değil: Bilgi İste